02133911310

پارافین کاربردهای بسیاری در زندگی روزمره ما دارد، که از جمله آن می توان خاصیت درمانی این ماده را نام برد. موم پارافین ظرفیت حرارتی بالایی دارد، به این معنی که این ماده قادر به جذب و حفظ مقدار زیادی حرارت می باشد. این عمل توسط فرایند انتقال حرارت از یک ظرف حرارتی به پارافین صورت می گیرد و از طریق تغییر فاز( جامد به مایع)، این ماده قابلیت حفظ حرارت بیشتری را نیز دارد. سپس با فرو بردن اعضای بدن مانند دست و پا در ظرف پارافین، بدلیل اختلاف دمای 22 درجه ای بین دمای بدن و پارافین مایع، این مایع بر روی اعضای بدن به سرعت به پارافین جامد تبدیل می شود. به این عمل پارافین درمانی یا پارافین تراپی گفته می شود.

فروش پارافین مایع

بطور ساده، انتقال گرما از پارافین به نقطه آسیب دیده موجب تسکین، شل شدن عضلات و جلوگیری از خشکی پوست می گردد. گرمای پارافین بر روی منافذ باز قرار گرفته و موجب افزایش گردش خون در پوست خواهد شد که موجب نرمی و درخشندگی پوست می شود.

از ظرف یا حمام پارافین در دفاتر، بیمارستان ها، کلینیک و مراکز زیبایی می توان استفاده کرد. پارافین درمانی را می توان برای تکسین درد مفاصل آرتروز مزمن، شل شدن عضلات، در طول درمان فیزیکی، برای جلوگیری از خشک شدن پوست بعد از شستشوهای مکرر، خستگی دست و پا، پوست های خیلی خشک، مانیکور و پدیکور استفاده کرد. همچنین در داخل پارافین مایع، از دیگر روغن ها نیز می توان استفاده کرد(به غیر از مواد پایه آب).

از جمله ویژگی هایی که حمام پارافین را محیطی نامناسب برای بقا عوامل بیماری زا می کند، می توان عدم وجود اکسیژن و آب، دمای 54 درجه سانتیگراد را نام برد. تحقیقاتی در دانشگاه اورگان در سال 1996 نشان داد که باکتری ها و عوامل قارچی نمی توانند زمان زیادی در حمام پارافین به حیات خود ادامه دهند. برای آشنایی با این ماده و استعلام قیمت پارافین بر روی لینک قبل کلیک کنید.

تماس با ما

map ناصرخسرو، کوچه خدابنده لو، پاساژ مجید، پلاک 1/25، فروشگاه شیمیایی مهدی

map  33911310 021 - 33931563 021