02133911310

فروش انواع روغن های گیاهیفروش بوتیل گلیکول

مواد شیمیایی مهدی با ارائه و فروش عمده و جزئی انواع روغن های گیاهی سبد محصولات خود را کامل کرده است. این روغن ها عموما برای استفاده شخصی (زیبایی و مراقبت از پوست و مو) و یا فروش بعنوان مواد اولیه برای تولید محصولات صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می گردد و این صنایع با توجه به نیاز تولید خود به مواد اولیه لوازم آرایشی، مواد اولیه کرم سازی، موم سازی، مواد اولیه تولید عطر، محصولات بهداشتی از جمله مرطوب کننده ها، ضدآفتاب، محصولات ضد چین و چروک را خریداری می نمایند. از جمله این روغن های گیاهی می توان محصولات زیر را نام برد:

.

.

روغن گنه گنه: این نوع روغن از میوه گیاه گنه گنه بدست می آید که طبعیت آن گرم و خشک است. روغن گنه گنه دارای خواصی ویژه ای برای پوست (تنظیم کننده چربی پوست، روشن کننده و مرطوب کننده پوست)، روغن گنه گنه مورد استفاده برای ماساژ و درد مفاصل و غیره می باشد. برای خرید روغن گنه گنه با ما تماس بگیرید.

روغن آرگان: از هسته میوه درخت آرگان محصولی تولید می گردد که تاثیر بسزایی در زیبایی ما دارد. مصرف و فروش روغن آرگان بعنوان مرطوب کننده ی پوست در شب، لایه بردار، کاهش چربی پوست برای درمان آکنه، جلوگیری از خطوط کشیدگی و پارگی پوست، درمان موخره و نرم کننده موی سر، نرم کننده لب، درمان ریشه ناخن و همچنین استفاده از روغن آرگان برای درمان خشکی کف پا انجام می گردد. برای سفارش این روغن تماس بگیرید.

روغن فندق: از بهترین روغن ها در زمینه زیبایی پوست و مو روغن فندق است. برای تهیه ماسک های زیبایی و رفع مشکلات پوست و مو می توان از این نوع روغن استفاده کرد. ارسال روغن فندق به سراسر کشور امکانپذیر است.

روغن جوجوبا: ترکیبات شیمیایی روغن جوجوبا همانند روغن نهنگ می باشد. این روغن بی طعم و مزه و با رنگ طلایی که بصورت غیرشیمیایی تولید شده و به شما ارائه می گردد.

از دیگر روغن های گیاهی، فروش روغن جوانه گندم، روغن بنفشه، روغن بادام شیرین وبادام تلخ، روغن نارگیل، روغن سیاهدانه، روغن رزماری، روغن آلوئه ورا، روغن حنا، روغن رازیانه، روغن سقز، روغن فلفل، روغن بابونه، روغن گل سرخ، روغن گل ختمی، روغن کنجد، روغن خراطین، روغن ماروماهی، روغن شترمرغ، روغن پرتقال، روغن زیره، روغن شنبلیله، روغن زنجبیل، روغن کوسه، روغن بهارنارنج، روغن آویشن، روغن پونه، روغن باباآدم، روغن زیتون

تمامی محصولات بصورت جزئی و عمده به سراسر ایران ارسال می گردد. برای اطلاع از قیمت روغن های گیاهی با ما تماس بگیرید.تماس با ما

map ناصرخسرو، کوچه خدابنده لو، پاساژ مجید، پلاک 1/25، فروشگاه شیمیایی مهدی

map  33911310 021 - 33931563 021